Stará, tlustá, blbá opět zasahují


Linda Finková, Aneta Christovová, Vladimíra Pirichová

Další dávka divoké zábavy od populárního ženského tria

Láska, špeky, vrásky, chlapi, sex... prostě život takový, jaký skutečně je. Trojhlavá saň alias Stará, tlustá, blbá alias Linda Finková, Aneta Christovová a Vlaďka Pirichová vyrážejí na další jízdu, která je peprnější a zábavnější než kdykoli předtím. Nalijte si skleničku a přidejte se k nim! Smršť hlášek, vtipů, receptů i rad od známého tria rozesměje i mrtvého. Tak přiberte kámošky, maminku nebo tchyni a pořádně si to užijte!

číst více
349 Kč doporučená cena
v prodeji

detailní informace

Počet stran 192
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 08.06.2023
Formát 130x190 mm
Hmotnost 0,249 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Tomáš Eder
EAN 9788076833470
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

autor knihy

Linda Finková Linda Finková

Linda Finková


Trojhlavá saň: Stará, tlustá, blbá je nejdéle fungující ženské trio – už od roku 2011. Každé z členek je jiné povahy i tvarů. Ovšem spojuje je to nejdůležitější: přátelství, chuť k životu a smysl pro humor. Linda Finková vystudovala Pražskou konzervatoř, na které dnes učí obor populární zpěv. Díky svému povolání spolupracovala a spolupracuje s tolika hvězdami, až si prý sama závidí. Baví ji zpívání ve studiu, moderování v rádiu, vystupuje také sólově a zpívala v mnoha muzikálech. Mimochodem má dvě děti, a to je to nejdůležitější, co se jí povedlo.

zobrazit profil autora
Aneta Christovová Aneta Christovová

Aneta Christovová


Nevím, jestli na této planetě existuje práce, která by pro mě znamenala víc než moderování a hraní. Vystudovala jsem žurnalistiku v Bulharsku, věnovala se nejdřív seriózní novinařině, v ČTK jsem získala ocenění Zlatá čočka za kvalitní reportáže, šikovnost a pracovitost. Ale špinavá politika a prohnilý světový systém mě odradily od vážných negativních témat a naladily na pozitivní linku lifestylu. Dělala jsem v několika televizích, šéfovala a psala pro různé časopisy, prostě média a showbyznys jsou můj život, ke kterýmu se teď nově přidal i dabing. Léta mám na sockách Deník tlustý kočičandy a v pořadu Intimník na rádiu Prostor si teď povídám se zajímavými lidmi. Doma mám jednoho Prince, pět pejsků a rodiče hned vedle, což dá časově zabrat. Takže i když mám kila nad kilo, umím se pěkně ohánět.

zobrazit profil autora
Vladimíra Pirichová Vladimíra Pirichová

Vladimíra Pirichová


Trojhlavá saň: Stará, tlustá, blbá je nejdéle fungující ženské trio – už od roku 2011. Každé z členek je jiné povahy i tvarů. Ovšem spojuje je to nejdůležitější: přátelství, chuť k životu a smysl pro humor. Vlaďimíra Pirichová už od malička toužila stát se učitelkou a zpěvačkou. Speciální pedagog nakonec je, ale s tím zpíváním to nějak nevyšlo. Jediné, co není falešné, je prý její smích. Jako náctiletou ji sice kvůli němu vyhodili z autobusu a dokonce i z vlaku, ale zato na něj nikdy nezapomenete.

zobrazit profil autora