Odpuštění – This Man 2

Druhý díl erotické trilogie This Man

Jodi Ellen Malpasová

Vítejte ve smyslném světě plném lásky a vášně...

Vítejte ve smyslném světě plném lásky a vášně...

Ava O’Sheaová se nechala hýčkat pozorností okouzlujícího Jesseho Warda, užívala si rozkoš, kterou ji zahrnoval, ale zároveň cítila, že před ní něco skrývá a že ji od svého tajemství drží co nejdál. Musela ho opustit, aby přežila. Jenže Jessemu nejde uniknout. Teď je zpátky v jejím životě a připomíná jí všechno, co spolu prožili – neutuchající vášeň i bolest. Proto se Ava rozhodne, že o tomto muži zjistí pravdu. Znovu se ocitne v Panském sídle – tedy přesně tam, kde ji chtěl Jesse mít...

Erotický román Odpuštění je druhý díl trilogie This Man. Od samého začátku Vám nedovolí vydechnout: budete se zmítat ve vlnách citů, propadat se do hlubin vášně i stoupat do výšit romantické lásky.

číst více
499 Kč doporučená cena
Nedostupné

detailní informace

Počet stran 560
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 31.08.2015
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,747 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Řady This Man
Původní název Beneath This Man
Původní jazyk angličtina
Překladatel Zdeňka Lišková
EAN 9788075050687
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

autor knihy

Jodi Ellen Malpasová Jodi Ellen Malpasová

Jodi Ellen Malpasová


Jodi Ellen Malpasová se narodila ve městě Northampton ve Velké Británii. Původně pracovala v rodinné stavební firmě, kterou měla jednou převzít. Nakonec však sebrala odvahu a v roce 2012 vydala svou první knihu, úvodní díl trilogie This Man v elektronické podobě. Příběh s ústřední postavou zámeckého pána Jesse Wardyho získal neuvěřitelný ohlas po celém světě. Autorka se nyní již plně soustředí na kariéru spisovatelky. Její nová trilogie s názvem Jedna noc sleduje osudy Livy a tajemného Millera Harta.

zobrazit profil autora