Milostné pletky Nathaniela P.

Prvotina mladé autorky o dozrávání brilantního, i když nesnesitelného mladého muže.

Adelle Waldman

Odvážné, chytlavé a strašně, strašně vtipné!

Odvážné, chytlavé a strašně, strašně vtipné – román o dozrávání brilantního, i když nesnesitelného mladého muže

Nathaniel Piven je vycházející hvězdou brooklynské literární scény. Jeho svět je plný duchaplných večírků a inteligentní konverzace, která nepostrádá vtip a lehkost. Nathanielovi brzy vyjde první kniha a v jeho životě se objeví krásná a vtipná Hannah. Po několika krušných letech se mu tak začíná dařit nejen v psaní, ale i u žen. Ve vztazích sice trošku tápe, ale když se jedna z jeho přelétavých známostí začne měnit v něco vážnějšího, je nucen přemýšlet o tom, co od života doopravdy chce.

Adelle Waldmanová nahlíží do psychiky mladého muže, kterého často trápí pocity nejistoty a úzkosti, a i když ho ženy sice silně přitahují, neváhá je opustit. Autorka vysvětluje, co ho k tomu vede, noří se do tajů jeho hyperaktivní mysli a odhaluje, co si o ženách, sexu a lásce doopravdy myslí, jak muži ženy vidí. Román je tak nejen zajímavou sondou do mužské psychiky, ale vypovídá toho spoustu také o ženách samotných.

Adelle Waldmanová je literární kritička a spisovatelka. Pracovala jako reportérka v New Haven Register a Cleveland Plain Dealer a psala webový sloupek do Wall Street Journal. Její články se rovněž objevovaly v New York Times Book Review, New Republic, Slate, Wall Street Journal a dalších celonárodních publikacích. Žije v Brooklynu v New Yorku.

číst více
299 Kč doporučená cena
Nedostupné

detailní informace

Počet stran 312
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 26.01.2015
Formát 130x190 mm
Hmotnost 0,371 kg
Jazyk čeština
Původní název The Love Affairs of Nathaniel P.
Původní jazyk angličtina
EAN 9788075050380
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem