Já su já

Život po životě

Petr Švancara, Tomáš Klement

i připravujeme

Cesta do duše fotbalového šoumena

"Já se prostě považuju za obrovsky pozitivního člověka. A všichni ostatní vlastně nevijó, jestli mám třeba zrovna starosti. I tak ale chcu být pořád pozitivní člověk. I v týhle době, kdy jsme prošli covidem, prožíváme válečnej režim, žijeme v sociálních sítích, kde se setkáváme se spoustou nenávisti v komentářích, hejtováním, kamkoliv přindu, všude má někdo nějaký starosti, ať už zdravotní nebo finanční, i tak si chcu pořád držet to pozitivní myšlení a chcu být pořád nositelem té pohody.

Neskutečným způsobem si vážím toho, co můžu dělat, s kým se potkávám a u čeho všeho můžu být. Takže si někdy řikám: Ty vole, já miluju svůj život!

A s čistým svědomím vám můžu vzkázat:

Já su já."

číst více
449 Kč doporučená cena
v prodeji

detailní informace

Počet stran 320
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.04.2024
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,546 kg
Jazyk čeština
EAN 9788076835160
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

autor knihy

Petr Švancara Petr Švancara

Petr Švancara


Petr Švancara je bývalý profesionální český fotbalový útočník. Svou kariéru začínal v Zetoru Brno, v deseti přišel do Boby Brno, ve dvaceti hrál za Uherské Hradiště, poté za Staré Město. Ve své profesionální kariéře hrál v ČR a na Slovensku a připsal si jeden start v české reprezentaci do 21 let. Po skončení kariéry zahájil spolupráci s Českou televizí jako fotbalový expert. Od 16. července 2020 je hráčem týmu TJ Vilémovice. Petr Švancara se také objevuje v divadelních představeních Partičky a je častým hostem fotbalového diskuzního pořadu TIKI-TAKA na O2 TV Sport.

zobrazit profil autora