Čas na TE.BE


Tereza Bebarová

S populární herečkou za nejlepšími tipy a triky pro domácnost i zahradu

Chcete ochutnat tu nejlepší italskou zmrzlinu? Nebo dokonce poznat tajemství její výroby?

Chcete se napít pravého domácího jablečného cideru? Bez konzervantů, barviv a aromat… Nebo přivonět k bio vínu té nejvyšší kvality?

Chcete se naučit vyrábět dekorace do domácnosti, jako by je dělal profesionál? Nebo poznat báječné výtvarníky, řemeslníky, influencery, kteří vás to rádi naučí?

Nebo chcete zkusit ten nejlepší štrůdl na světě, protože ho takhle přesně pekla babička Terezy Bebarové?

Populární herečka a moderátorka vás svou knihou zve do světa šikovných lidí, kteří vás nabijí životním optimismem a rádi se podělí o své nápady a zkušenosti. Na svou cestu si vybrala báječného spolupoutníka pekaře a cukráře Josefa Maršálka a přináší vám pestrou směs rozhovorů, receptů, návodů, tipů a rad.

Jedná se o unikátní publikaci, u které máte zaručeno, že ať ji otevřete na jakékoliv stránce, čeká vás něco nového, vzrušujícího, plného nápadů a inspirace.

číst více
369 Kč doporučená cena
v prodeji

detailní informace

Počet stran 288
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 22.04.2021
Formát 165x220 mm
Hmotnost 0,706 kg
Jazyk čeština
EAN 9788075978615
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

autor knihy

Tereza Bebarová Tereza Bebarová

Tereza Bebarová


Oblíbená česká herečka a moderátorka se narodila v Bohumíně v roce 1975. Už od školky vystupovala ve školních besídkách, bylo tedy jasné, kam povedou její kroky v pozdějších letech. Vystudovala konzervatoř v Ostravě. Během studia hrála v Divadle Petra Bezruče a v Divadle loutek. Po úspěšném vystudování získala angažmá v divadle Aréna a poté v Národním divadle moravskoslezském. Následně získala angažmá v pražském Divadle Na Fidlovačce. Za svou roli Funny v muzikálu Funny Girl získala v roce 2006 Cenu Thálie. Od té doby ztvárnila bezpočet zajímavých rolí, jak v divadle, tak i ve filmu či televizi. Úspěšně se věnuje dabingu, je držitelkou prestižní ceny Františka Filipovského a jednou z nejvyhledávanějších narátorek v oblasti audioknih. V roce 2019 moderovala úspěšnou show Peče celé Česko a od roku 2020 je moderátorkou vlastního pořadu Čas na TE.BE.

zobrazit profil autora