Kevin De Bruyne: kmotr lišák


Jan Palička

i připravujeme

Motor i mozek Manchesteru City baví svět

Pokud fotbalovou krásu a eleganci nevidíte na první pohled, tak ještě malou chvíli počkejte na ten druhý. Kevin De Bruyne si vás dřív nebo později získá neobyčejnou lehkostí, mazaností a vrozenou originalitou. Nechte se polechtat jeho (ne)smyslnými přihrákami a úžasnými góly, kterými se proslavil zdaleka nejen během posledních let v Manchesteru City.

Poznejte jeho příběh, který se nerodil úplně lehce. Poznejte značku KDB, kterou obdivuje celý fotbalový svět. Minimálně pět Čechů k tomu mělo co říct, proto jsme je do knihy přizvali. Požádali jsme bývalého skauta Manchesteru City, aby vyprávěl, jak těžce prosazoval De Bruyneho návrat do Anglie. Promluví také Petr Čech, který zrzavého Belgičana zažil na nepovedené štaci v Chelsea.

číst více
299 Kč doporučená cena
připravujeme

další tituly z řady "Malá sportovní galerie"

detailní informace

Počet stran 168
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 06.06.2024
Formát 126x198 mm
Jazyk čeština
EAN 9788076834903
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

autor knihy

Jan Palička Jan Palička

Jan Palička


Fotbalový romantik, sportovní novinář a občasný spisovatel. Jan Palička je pražský rodák, ovšem celý dospělý život tráví pod Brdy u Berounky. Od roku 1998 píše pro MF DNES. Coby reportér absolvoval pětkrát fotbalové mistrovství Evropy a pětkrát olympijské hry. Jeho kniha Můj příběh nekončí, který sepsal s legendárním plzeňským kapitánem Pavlem Horváthem, se stala bestsellerem roku 2012 mezi autobiografiemi. Na podzim 2017 měl premiéru coby autor komiksu 33 fotbalových nej.

zobrazit profil autora