Milada Karasová – Jak se hledá krása


Michaela Zindelová, Milada Karasová

Životní příběh manekýnky a šéfky modelingové agentury Milady Karasové.

Prožila jsem život jako novodobý Don Giovanni v sukních - prosvištěla ho i protančila napřed mezi kolegyněmi, jako manekýnka, pak jako šéfka modelingové agentury. Moje každodenní přikázání znělo: Objevuj pokud možno každý den krásné dívky, vhodné pro modeling… . Stala jsem se podnikatelkou, principálkou, šéfovou, byznysmankou.

To říká Milada Karasová, objevitelka nejznámějších českých topmodelek, která celý svůj životní osud a zajímavé a nekonvenční názory sepsala společně s Michaelou Zindelovou.

číst více
129 Kč doporučená cena
Nedostupné

detailní informace

Žánr životopis
Počet stran 292
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 14.11.2011
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,55 kg
Jazyk čeština
EAN 9788073885793
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

autor knihy

Michaela Zindelová Michaela Zindelová

Michaela Zindelová


PhDr. Michaela Zindelová vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy (čeština – historie), kde také získala doktorát. Působila v různých časopisech v oblasti kultury a výtvarného umění, pracovala jako tisková mluvčí Divadla na Vinohradech, vedla tiskový odbor rektora UK. S dcerou Barborou založila společnost Artforma. V současné době se především věnuje psaní knih, orientuje se na profily osobností české kultury a problematiku životního stylu. V nakladatelství XYZ vydala například monografie Hany Zagorové, Štefana Margity, cyklisty Jiřího Ježka nebo herečky Chantal Poullain.

zobrazit profil autora