Psí tinder

Randění z po(d)hledu vašeho psa

Petra Macková Hrochová

Veselé vyprávění o hledání muže snů z pohledu lehce náročného psa.

Buldoček Evžen má životě ve velkoměstě rád. Jako správný zástupce svého psího plemene zrovna moc netouží po náročných výšlapech do lesa nebo po životě na statku, kde by se o životní prostor musel dělit se slepicemi a kozami. Ve městě může i jako pes prožít celý život v kavárnách a barech. Stačí se vždy bezelstně podívat na dámu u vedlejšího stolu, a už mu u čenichu přistane kousek koláče. S radostí doprovází svou paničku na ranní kávu, odpolední čaj nebo večerní drink.

Spolu se svou atraktivní lidskou paničkou se jako nerozlučná dvojice vydávají do restaurací, na výstavy, na výlety, do posilovny a každý den do práce. Přičemž se zaměřují (oba) na vyhlížení muže, který by jim (oběma) vyhovoval.

číst více
289 Kč doporučená cena
v prodeji

detailní informace

Počet stran 280
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 21.03.2019
Formát 130x190 mm
Hmotnost 0,391 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Lucie Králíková
EAN 9788075973771
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

autor knihy

Petra Macková Hrochová Petra Macková Hrochová

Petra Macková Hrochová


Narodila se 17. července 1986 v Pardubicích, kde vystudovala zdejší osmileté gymnázium. Nesnášela sloh snad ještě víc než tělocvik, což se změnilo až po třicítce, takže teď s potěšením píše a ve volných chvílích běhá. Je sice inženýrkou ekonomie, ale naštěstí i pro vaše peníze se národnímu hospodářství nikdy nevěnovala. Kromě nekritické lásky ke psům a kritické lásky k manželovi trpí i slabostí pro dobré víno a jídlo. Žije poklidným maloměstským životem v Zábřeze.

zobrazit profil autora