Five Nights at Freddy's: Do jámy

Fazbear Frights #1

Scott Cawthon

Ponořte se do hlubin animatronického děsu s trojicí napínavých příběhů

Ponořte se do hlubin animatronického děsu s trojicí napínavých příběhů

Fanoušci tvůrce veleúspěšné série a hry Five Nights at Freddy's si v žádném případě nesmí nechat ujít tuto strhující sbírku tří povídek, které nedají spát ani těm nejodvážnějším hráčům…

Co si přejete ze všeho nejvíc? Oswald, Sára a Millie si myslí, že na tuhle otázku znají odpověď. Oswald si přeje, aby jeho léto nebylo tak nudné, Sára touží být krásná a Millie by nejradši prostě zmizela z povrchu zemského. Ve zvráceném světě Five Nights at Freddy's ale budou mít jejich nejniternější touhy nečekanou cenu. Trojice vražedně napínavých vyprávění pořádně otřese i těmi nejotrlejšími fanoušky strašidelných příběhů!

číst více
349 Kč doporučená cena
Nedostupné

detailní informace

Počet stran 192
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 19.10.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,271 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 4
Původní název Five Nights at Freddy's: Fazbear Frights: Into the Pit
Původní jazyk angličtina
Překladatel Michaela Karavarakis
EAN 9788076834125
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

autor knihy

Scott Cawthon Scott Cawthon

Scott Cawthon


Scott Braden Cawthon se narodil 4. června 1978 v Houstonu, Texasu. Je americkým vývojářem videoher a spisovatelem. Proslavil se jako tvůrce franšízy Five Nights at Freddy's, kterou odstartoval vývojem stejnojmenné hororové videohry v roce 2014. Krátce po svém vydání se hra stala nesmírně populární a zařadila se mezi kultovní klasiku. Cawthon od roku 2014 až po svůj odchod do důchodu vyvinul v rámci série celkem devět her a také napsal několik příběhů, pro něž byla inspirací. Žije ve městě Salado v Texasu se svou ženou a šesti dětmi.

zobrazit profil autora