Five Nights at Freddy's: Do jámy

Fazbear Frights #1

Scott Cawthon

Ponořte se do hlubin animatronického děsu s trojicí napínavých příběhů

Ponořte se do hlubin animatronického děsu s trojicí napínavých příběhů

Fanoušci tvůrce veleúspěšné série a hry Five Nights at Freddy's si v žádném případě nesmí nechat ujít tuto strhující sbírku tří povídek, které nedají spát ani těm nejodvážnějším hráčům…

Co si přejete ze všeho nejvíc? Oswald, Sára a Millie si myslí, že na tuhle otázku znají odpověď. Oswald si přeje, aby jeho léto nebylo tak nudné, Sára touží být krásná a Millie by nejradši prostě zmizela z povrchu zemského. Ve zvráceném světě Five Nights at Freddy's ale budou mít jejich nejniternější touhy nečekanou cenu. Trojice vražedně napínavých vyprávění pořádně otřese i těmi nejotrlejšími fanoušky strašidelných příběhů!

číst více
349 Kč doporučená cena
v prodeji

detailní informace

Počet stran 192
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 19.10.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,271 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 4
Původní název Five Nights at Freddy's: Fazbear Frights: Into the Pit
Původní jazyk angličtina
Překladatel Michaela Karavarakis
EAN 9788076834125
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

autor knihy

Scott Cawthon Scott Cawthon

Scott Cawthon


Scott Braden Cawthon se narodil 4. června 1978 v Houstonu, Texasu. Je americkým vývojářem videoher a spisovatelem. Proslavil se jako tvůrce franšízy Five Nights at Freddy's, kterou odstartoval vývojem stejnojmenné hororové videohry v roce 2014. Krátce po svém vydání se hra stala nesmírně populární a zařadila se mezi kultovní klasiku. Cawthon od roku 2014 až po svůj odchod do důchodu vyvinul v rámci série celkem devět her a také napsal několik příběhů, pro něž byla inspirací. Žije ve městě Salado v Texasu se svou ženou a šesti dětmi.

zobrazit profil autora