Pařížanka


Sophie Bardot

Pařížanka je jako vzrušující francouzský parfém. Přičichnete a už se té vůně nezbavíte.

Pařížanka je jako vzrušující francouzský parfém. Přičichnete a už se té vůně nezbavíte.

Arienn je obyčejná dívka s rodiči, láskami a normálním životem Pařížanky. Jednoho dne se však dozví, že její partner jí byl nevěrný a vydá se na cestu kolem světa. Cesta se nakonec promění v napínavý thriller, v němž jí jde o život. Erotika se tu dokonale mísí s napětím. Vyprávění je zasazeno do konkrétních míst. Praha, Paříž, Řím, Barcelona, New York, San Francisco tu defilují ve strhujícím tempu. V Athénách je hlavní hrdinka předhozena bohům, v Římě musí pracovat ve veřejném domě, v Mnichově se podřídí sadomasochistickým hrátkám. Celou tu dobu ji jako svědka pronásleduje gang prodejců zbraní a CIA. Příběh spěje k překvapivému závěru, který čtenářům jistě vyrazí dech.

„Autorka Pařížanky dokázala namíchat dokonalý koktejl napětí a erotiky. Ale pozor: Je na něj návyk!“

- La vie quotidienne

„Pařížanka působí jako vzrušující francouzský parfém. Přičichnete si a už se té vůně nezbavíte.“

- New Yorker Herald

Autorka, která se skrývá pod pseudonymem Sophie Bardotová, si pečlivě střeží své soukromí. Narodila se v Paříži v roce 1989, její rodiče pracovali v diplomatických službách. Vystudovala divadelní vědu na Kalifornské univerzitě, v současné době žije se svým partnerem v New Yorku.

Román Pařížanka, který začala uveřejňovat na své webové stránce, vzbudil pozornost nejen čtenářů, ale i světových nakladatelství, a dokonce hollywoodských studií. V současnosti připravuje další román s pracovním názvem Last Minute.

číst více
89 Kč doporučená cena
Nedostupné

detailní informace

Počet stran 328
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 16.11.2015
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,517 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název Une année de chatte
EAN 9788075052568
Věk od 1
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem