Mercedes Petr Švancara


Petr Švancara, Monika Čuhelová

Projížďka životem fotbalového baviče

Projížďka životem fotbalového baviče

Bohém, šoumen, bavič, ale především skvělý fotbalista – to je Petr Švancara. Jeho velkolepé loučení s fotbalovou kariérou sledovalo na brněnských Lužánkách více než 35 000 fanoušků.

A stejné množství fotbalových nadšenců si jistě rádo přečte tuto poutavou biografii, kterou Petr pro všechny své fanoušky – a nejen pro ně – sepsal s populární moderátorkou České televize Monikou Čuhelovou. Kniha sleduje všechny vzlety i pády Petra Švancary a samozřejmě odkrývá i spoustu pikantností ze zákulisí velkého fotbalu.

číst více
299 Kč doporučená cena
Nedostupné

detailní informace

Počet stran 320
Datum vydání 16.11.2015
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,561 kg
Jazyk čeština
EAN 9788075052544
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

autor knihy

Petr Švancara Petr Švancara

Petr Švancara


Petr Švancara je bývalý profesionální český fotbalový útočník. Svou kariéru začínal v Zetoru Brno, v deseti přišel do Boby Brno, ve dvaceti hrál za Uherské Hradiště, poté za Staré Město. Ve své profesionální kariéře hrál v ČR a na Slovensku a připsal si jeden start v české reprezentaci do 21 let. Po skončení kariéry zahájil spolupráci s Českou televizí jako fotbalový expert. Od 16. července 2020 je hráčem týmu TJ Vilémovice. Petr Švancara se také objevuje v divadelních představeních Partičky a je častým hostem fotbalového diskuzního pořadu TIKI-TAKA na O2 TV Sport.

zobrazit profil autora