Štvanice


Nicolas Lebel

Moderní francouzský thriller plný zvratů, který nadchne nejen fanoušky Bernarda Miniera

Svižná, akční a napínavá thrillerová jízda pod taktovkou francouzského autora, který si podmaňuje evropský čtenářský svět. Seznamte se s opravdu originální dvojicí detektivů - ostrou, ale spravedlivou vyšetřovatelkou Yvonne Chenovou a jejím rozvážným parťákem Paulem Starskim. Oba stojí před podivným případem dvojnásobné vraždy a všechny stopy ukazují na známou vědkyni Chloé de Talense, komisařovu dávnou lásku. Starski se rozhodne celému případu přijít na kloub, aby jméno své bývalé přítelkyně očistil, netuší však, že smyčka se začíná nebezpečně stahovat také kolem jeho vlastního krku... Brilantní thriller vás nenechá ani na okamžik vydechnout, nečekané dějové zvraty vás brzy přesvědčí, že si nemůžete být vůbec ničím jisti. Snad jen tím, že po dočtení budete nutně potřebovat přídavek!

číst více
449 Kč doporučená cena
v prodeji

detailní informace

Počet stran 416
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 01.08.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,613 kg
Jazyk čeština
Původní název Le Gibier
Původní jazyk francouzština
Překladatel Jiří Žák
EAN 9788076831292
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

recenze

Databazeknih.cz - Francouzská Štvanice má koule


...Lebel nám předložil několik komplikovaných situací, které přitom tak jednoduše vysvětlil, že už se mi ani nechtělo s ním soupeřit a hádat vraha. Jela jsem na WOW efektu snad poslední čtvrtinu knihy a musím říci, že po dočetní jsem byla nadšená. Tenhle Francouz má koule!...

autor knihy

Nicolas Lebel Nicolas Lebel

Nicolas Lebel


Nicolas Lebel (1970), francouzský spisovatel a překladatel, se narodil v Paříži, kde žije dodnes. Vystudoval literaturu a angličtinu a nyní učí na pařížské střední škole. V roce 2006 vydal svou první knihu, lyrický epos Les Frères du serment. V následujících letech publikoval řadu oceňovaných detektivních románů, které mistrně mísí historii s aktuálním děním, nastavují nemilosrdné zrcadlo současné francouzské společnosti a nezapřou vášnivou lásku svého autora k jazyku a literatuře. V roce 2021 obdržel Nicolas Lebel za román Štvanice cenu Griffe Noire za nejlepší francouzský detektivní román roku.

zobrazit profil autora