Královská láska: Opravdová královna


Jodi Ellen Malpasová

Je mu vydána na milost. A on ji ovládá...

Krásná princezna a hříšně nádherný herec. Milostný románek, který zaručeně otřese britskou monarchií… a vlastně i celým světem. Dívka s modrou krví Adeline a hollywoodský idol Josh Jameson dobře věděli, že jakákoliv jejich společná budoucnost je nemožná. Ona je princezna, která musí ctít protokol, on je slavná celebrita, kterou na každém kroku pronásledují davy nadšených fanynek. Spalující vášeň, která mezi nimi náhle vzplála, se však brzy přetavila v silný vztah. Fyzické se stalo emocionálním. Jejich srdce se propletla stejně dokonale jako jejich těla. Do nádherné lásky však zasáhne krutý osud – Adeline se má stát po tragické události v rodině královnou, to ovšem znamená nechat se spoutat těžkými okovy povinností a poslouchat armádu rádců, kteří udělají vše pro to, aby Joshe udrželi od Jejího veličenstva co nejdále...

Zvítězí moc britské monarchie, nebo dokáže síla jejich vášnivé lásky změnit běh dějin? Dozvíte se v pokračování úspěšného románu Královská láska: Kontroverzní princezna.

číst více
449 Kč doporučená cena
v prodeji

další tituly z řady "Královská láska"

detailní informace

Počet stran 480
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 24.03.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,532 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název His True Queen
Původní jazyk angličtina
EAN 9788075979346
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

autor knihy

Jodi Ellen Malpasová Jodi Ellen Malpasová

Jodi Ellen Malpasová


Jodi Ellen Malpasová se narodila ve městě Northampton ve Velké Británii. Původně pracovala v rodinné stavební firmě, kterou měla jednou převzít. Nakonec však sebrala odvahu a v roce 2012 vydala svou první knihu, úvodní díl trilogie This Man v elektronické podobě. Příběh s ústřední postavou zámeckého pána Jesse Wardyho získal neuvěřitelný ohlas po celém světě. Autorka se nyní již plně soustředí na kariéru spisovatelky. Její nová trilogie s názvem Jedna noc sleduje osudy Livy a tajemného Millera Harta.

zobrazit profil autora