Moudré z nebe


Richard Skolek

Vyprávění malého kluka, který si nebere servítky a s vážností přiměřené jeho věku komentuje aktuální dění? To je dětský deníček pro dospělé čtenáře.

Dětský deníček pro dospělé čtenáře

Kniha Moudré z nebe je dětským deníčkem, který je však určen dospělým čtenářům. Nenajdete zde žádnou literární uhlazenost, žádný vysoký styl, jen vyprávění malého kluka, který si nebere servítky, často odbíhá od tématu a plete páté přes deváté.

„Tak jsme jedli a dívali jsme se na televizi, nejdřív na jakejsi strašně starej film vo Titaniku, to bylo teda zlý, tak jsme to v půlce přepnuli, voni jak měli všechno vobrovský, tak měli taky strašně moc kanálů, ale většinou tam byly nějaký kraviny, cosi romantickýho u moře nebo něco vo doktorech nebo jakási rakouská detektivka, no prostě nic normálního, tak jsme to na chvilku vypnuli a povídali si, co tak rádi sledujem, já říkám, že kromě Star Treku mám rád hlavně Beverly Hills, mamka tomu říká „prdlý Brdli“, ale my to se ségrou žerem, a ještě Melrose Place a Pobřežní hlídku, tam totiž vždycky vo něco jde, mamka tomu nerozumí, ale jednou tam třeba žralok sežral jednu tu paní, taťka říkal, že už tam nejspíš nechtěla hrát, ale von tomu taky nerozumí, to je jasný, že tam chtěla hrát, v takovým skvělým seriálu by chtěl hrát každej.“

číst více
249 Kč doporučená cena
Nedostupné

detailní informace

Počet stran 152
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.11.2016
Formát 210x140 mm
Hmotnost 0,317 kg
Jazyk čeština
EAN 9788075054913
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s papírovým potahem bez laminace