Catsass

Drzá kočka rozdává životní moudra

Claude Combacau

Aktuálnější a ostřílenější verze Garfielda - drzá kočka Catsass má „pod ocasem“ a rozdává životní moudra

Aktuálnější a ostřílenější verze Garfielda - drzá kočka Catsass má „pod ocasem“ a rozdává životní moudra

Přemýšleli jste někdy, co by vám kočičí mazlíček řekl, kdyby uměl mluvit? Catsass vám to poví… A to si za rámeček nikdo z vás nedá.

Interaktivní, vtipné, provokativní komiksové stripy od mladé francouzské karikaturistky poprvé knižně. Nejedná se o obyčejný komiks, Catsass vás zapojí do svých kvízů, křížovek, zenových omalovánek a vystřihovánek. Dozvíte se, co obsahuje Sada pro přežití s kočkou, jak vypadá suši-kočka, či jak zní 50 odstínů mňauku.

Sarkastická, aktuálnější a ostřílenější verze Garfielda.

Claude Combacau je mladá, talentovaná francouzská umělkyně. Studovala v Paříži a Londýně, poté pracovala v nakladatelství a záhy si zvolila kariéru grafické designérky a ilustrátorky na volné noze. Její komiksové stripy o drzé kočce Catsass se na internetu staly okamžitě hitem a v současnosti má Catsass desítky tisíc fanoušků na sociálních sítích po celém světě. Sama moc dobře ví, jaké to je sdílet domácnost s kočkou. „Jmenuje se Ibuprofen, má dva roky, mňouká opravdu HODNĚ a obzvlášť ji baví rozmotávat role toaletního papíru,“ uvedla autorka: „Není však ani z půlky tak zlomyslná, jako postava Catsass, kterou jsem stvořila.“

číst více
199 Kč doporučená cena
Nedostupné

detailní informace

Počet stran 160
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.01.2017
Formát 180x230 mm
Hmotnost 0,376 kg
Jazyk čeština
Původní název Catsass
Původní jazyk angličtina
Překladatel Anežka Sobotková
EAN 9788075055996
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi