Bridget Jonesová: láskou šílená


Helen Fieldingová

Bridget je zpět a je prostě skvělá! Budete se smát, budete plakat a hlavně – budete ji milovat!

Bridget je zpět a je prostě skvělá! Budete se smát, budete plakat a hlavně – budete ji milovat!

Bridget Jonesová se vrací po téměř šestnácti letech na scénu. Leccos se bezpochyby změnilo, ale hodně toho zůstalo při starém. Pravda, Bridget zestárla, sama vychovává dvě děti, ale na jejím přístupu k životu se nezměnilo zhola nic. Někde pod povrchem té současné dospělé Bridgit je pořád ta rozpustilá třicítka, co se po hlavě vrhá do nových dobrodružství, věří v lásku až za hrob, je magnetem na trapasy a neustále řeší svou váhu. A i když do jejího seznamu předsevzetí přibyly nové výzvy („Přestanu před dětmi varovně počítat „Raz… dva…“, aniž jsem rozhodnutá, co vlastně udělám, až řeknu „tři“…“) a některé zůstaly stejné („Nebudu jíst víc než tři Big Macy nebo panini se sýrem a šunkou ze Starbucks týdně…“), je jasné, že Bridget, kterou milují miliony čtenářů po celém světě, je zpátky v plné polní.

číst více
169 Kč doporučená cena
v prodeji

detailní informace

Počet stran 384
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 29.09.2014
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,555 kg
Jazyk čeština
Původní název Mad about the Boy
Původní jazyk angličtina
EAN 9788073889609
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

autor knihy

Helen Fieldingová Helen Fieldingová

Helen Fieldingová


Helen Fieldingová je anglická spisovatelka a scenáristka. Vystudovala univerzitu v Oxfordu a pracovala deset let v novinách a televizi – pro BBC například natočila dokumentární seriál o Africe.

Díky velice úspěšným románům s hlavní hrdinkou Bridget Jonesovou je dnes považována za představitelku nové generace spisovatelek, které úspěšně bourají dosavadní stereotypy ženské literatury.

zobrazit profil autora