Fontána


Jonas Moström

Lze pohřbít démony? Psychiatrička Nathalie Svenssonová přišla o svého snoubence a teď byl zavražděn i její milenec...

Lze pohřbít démony? Psychiatrička Nathalie Svenssonová přišla o svého snoubence a teď byl zavražděn i její milenec...

Nová napínavá detektivní série s ústřední postavou Nathalie Svenssonové, psychiatričky specializující se na profily vrahů.

Psychiatrička Nathalie Svenssonová je konečně spokojená se svým životem. Po nedávném rozchodu si koupila vlastní malý byt v centru Stockholmu, ve kterém chce vést zajímavější život, než je život pracující svobodné matky v Uppsale.

Jednou pozdě večer dostane textovku od známého herce Rickarda Ekengarda, s nímž před několika týdny strávila noc. Rickard ji chce znovu vidět a domluví si schůzku. Ale v momentě, kdy Nathalie přichází na místo setkání, Rickard Ekengard je chladnokrevně zastřelen a jeho tělo vhozeno do fontány.

Nejen, že je to hrozná situace, ale Nathalie má navíc pocit, že se historie opakuje! Stejně tak zahynul před deseti lety Adam, láska jejího života. A případ nikdy nebyl vyřešen.

Je to krutá hříčka osudu, nebo spolu vraždy souvisí? Nathalie se pustí do vyšetřování na vlastní pěst a obdrží výhružné zprávy. Zdá se, že pravda je ještě horší, než si vůbec kdy myslela…

číst více
299 Kč doporučená cena
v prodeji

další tituly z řady "Nathalie Svenssonová"

detailní informace

Počet stran 304
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.01.2017
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,49 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název Himlen är alltid högre
Původní jazyk švédština
Překladatel Lucie Olešová
EAN 9788075056009
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

recenze

severskekrimi.cz - Jonas Moström – Fontána


„…Každý detail románu je dopředu perfektně promyšlen a autor se tímto mistrně vyhnul všem nechtěným spoilerům mezi řádky a slepým uličkám. Román neochvějně stojí na pevných základech a svým konceptem si v ničem nezadá s díly mnohem zkušenějších autorů..."

blog Knižní velryby - Fontána


„…Bez přehánění si v této knize najde každý cokoliv čemu dává preference. Romantika? Máme. Krev? Taky! Šedé buňky mozkové? Ano, prosím, tady. Ale hlavně. Akce a napětí, které vás nenechá v klidu usnout. A tak by to rozhodně mělo u detektivek být!.."

autor knihy

Jonas Moström Jonas Moström

Jonas Moström


Vystudoval lékařství v Uppsale a poté se s rodinou usadil ve Stockholmu, kde působí jako lékař. Svůj první román Kyvadlo smrti napsal během rodičovské dovolené, po večerech a nocích, když děti usnuly, a splnil si tak dlouholetý spisovatelský sen. Debut i následující román Černý kruh se okamžitě staly senzací švédského knižního trhu. Titulem Fontána zahájil detektivní sérii s ústřední postavou Nathalie Svenssonové.

zobrazit profil autora