Bridget Jonesová: S rozumem v koncích


Helen Fieldingová

Vtipné pokračování příběhů zmatené třicátnice, která si získala celosvětovou oblibu.

Vtipné pokračování příběhů zmatené třicátnice, hlavní hrdinky knihy Deník Bridget Jones, která si získala celosvětovou oblibu. Bridget se nedaří udržet si harmonický vztah s Markem Darcym a to nejen proto, že se kolem něj až příliš často motá dlouhonohá mrcha Rebecca. I díky řadě nedorozumění a trapných situací, na něž má Bridget talent, dojde k jejich nekolikaměsíčnímu odloučení. Bridget si brzy uvědomí, že utápět smutek v ranních cappuccinech a hledat pomoc v příručkách typu Co chtějí muži? nebo Emoční sebedůvěra asi nebude to pravé ořechové. Se svou kamarádkou Shazz se proto vydá na exotickou cestu po thajských plážích, kterou si prodlouží o dobrodružný pobyt v místním vězení. Jen jediný člověk ji z takové situace dokáže dostat…
číst více
299 Kč doporučená cena
v prodeji

detailní informace

Počet stran 368
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.08.2014
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,504 kg
Jazyk čeština
Původní název Brudget Jones: On the Edge of Reason
Původní jazyk angličtina
EAN 9788073889166
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

autor knihy

Helen Fieldingová Helen Fieldingová

Helen Fieldingová


Helen Fieldingová je anglická spisovatelka a scenáristka. Vystudovala univerzitu v Oxfordu a pracovala deset let v novinách a televizi – pro BBC například natočila dokumentární seriál o Africe.

Díky velice úspěšným románům s hlavní hrdinkou Bridget Jonesovou je dnes považována za představitelku nové generace spisovatelek, které úspěšně bourají dosavadní stereotypy ženské literatury.

zobrazit profil autora