XYZ
Báječné dny
Báječné dny

Teo Avelar je samotář. Žije se svou invalidní matkou a svým psem, nemá mnoho přátel a většinou rozmlouvá jen s mrtvolami v univerzitní laboratoři. Dokud nepotká Clarice. Spontánní, exotickou, ambiciózní studentku, která právě píše filmový scénář o třech kamarádkách, jež vyrazí na road trip po Brazílii, aby našly lásku. Teo je Clarice úplně pohlcený a začne ji stalkovat. Je odhodlaný s ní podniknout cestu podle jejího scénáře. A tak ji unese.

Temný, napětím překypující psychologický thriller o projížďce na sedadle spolujezdce, z níž vám bude běhat mráz po zádech.

Zkurvenej příběh
Zkurvenej příběh

Les a mlha kam se podíváš. Místo, kde každý zná každého a kde soukromí je jenom iluze. To je ostrov Glass Island, kde žije šestnáctiletý Henry a kde byla zavražděná jeho přítelkyně. Henry se stává v očích okolí hlavním podezřelým. Jenže, kdo je skutečně vrahem? 

Bernard Minier (Mráz, Kruh, Tma) opět potvrzuje, že patří mezi nejlepší autory detektivek, thrillerů a kriminálních románů.  

Kyvadlo
Kyvadlo

Fascinující psychologický thriller, který je označován za jeden z nejlepších titulů roku 2016

Probudil se zmatený. Dezorientovaný. Spoutaný na židli s oprátkou kolem krku. John Wallace nemá tušení, co se děje, ani jak se do této situace dostal. Jediné, na co se dokáže soustředit, je muž v masce, který utahuje lano. Je tohle konec? Kyvadlo osudu se nakloní v jeho prospěch: má možnost utéct, najít pravdu a zachránit si život. Vrah mu je ale na stopě a všechno se může změnit jediným zhoupnutím smrtícího kyvadla. Máš jen jednu šanci. Utíkej.

Pohřbený život
Pohřbený život

Oceňovaný detektivní román o dospívání, vykoupení a hledání pravdy, který se stal Nejlepším knižním debutem roku 2014.

Někdy i obyčejný školní úkol může změnit váš život. Joe Talbert měl na hodinu literatury sepsat životopis někoho neznámého. A rozhodl se pro Carla Iversona, umírajícího usvědčeného vraha. Během jejich rozhovorů Joeovi dojde, že byl Carl odsouzen neprávem, a rozhodne se jeho jméno očistit. Nemohl si však vybrat nic nebezpečnějšího než bojovat za očištění zahořklého starce, jehož kdysi odsoudili za hrůzný zločin. 

Novinky

Nic pro čtenáře se slabou nervovou soustavou
389 Kč
Závěrečný díl fantasy trilogie
299 Kč
První díl oceňované bestsellerové série, který získal cenu Nejlepší francouzský detektivní román roku 2015.
299 Kč
Jan Koller - umění využít nahrávky na hřišti i v životě
249 Kč

Připravujeme

Jak ženy českých panovníků ovlivňovaly dějiny naší země?
239 Kč
Pokračování legendy o nezdolném inpektoru Pekkalovi.
299 Kč
Klikatá je cesta života. Kdo hledá, ten ji snadno najde, kdo hledat nechce, bude se alespoň cítit příjemně pohlazen touto drobnou knihou.
179 Kč
Intrikami překypující příběh vraždy a zrady odehrávající se v Budapešti roku 1936 od světově známého maďarského autora thrillerů
299 Kč

Zprávy z redakce

06. 04. 2017

Autogramiáda knihy Josef Dvořák

Ve středu 5. dubna proběhla v prostorách OC Arkády Pankrác autogramiáda knihy Josef Dvořák –... [více]

06. 03. 2017

E. L. Jamesová, všechno nejlepší k narozeninám!

V úterý 7. března slaví své narozeniny jedna z nejznámějších spisovatelek současnosti, E. L.... [více]