Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Tváří v tvář nepolapitelnému vrahovi

Tváří v tvář nepolapitelnému vrahovi

19. 02. 2018

Pokud jste si stejně jako desítky tisíc čtenářů v České republice oblíbili trhillery z pera Bernarda Miniera, zbystřete…

Jeden z v současnosti nejčtenějších francouzských spisovatelů a jeho ostřílený kriminalista Martin Servaz se totiž počtvrté vracejí ve volném pokračování čtenářsky oblíbené série . Novinka Noc  je další knihou z pětihvězdičkové Edice TOP thriller . Stejně jako ostatní knihy Bernarda Miniera také Noc vychází v brilantním překladu Jiřího Žáka.

 

Během vyšetřování vraždy na ropné plošině narazí norská inspektorka Kirsten Nigaardová na sérii fotografií. O pár dní později sedí v toulouské kanceláři kriminalisty Martina Servaze, který si snímky se zájmem prohlíží. Je na nich on sám zachycený objektivem nepolapitelného sériového vraha Juliana Hirtmanna. To ale není vše. Na dalším snímku je malé dítě, Gustav. Pro Kirsten a Martina začíná děsivá výprava s ještě děsivějším nepřítelem na jejím konci.

Co Minier dokonale umí? Navodit atmosféru a vést čtenáře neodvratně příběhem až k jeho vyvrcholení… (Jiří Žák, překladatel)

…Minier žánr detektivního thrilleru zná dokonale a velmi dobře se umí poučit ze slavných děl… (z recenze k titulu Mráz, Stanislav Šulc, E 15)

Zprávy z redakce

15. 03. 2018

Návykový psychothriller, ve kterém pomsta a žárlivost dostávají nový rozměr

Vztahy snach a tchyní, či přítelkyň a matek mužů bývají někdy napjaté. V našem novém... [více]

04. 03. 2018

Průvodce životem youtubera Taryho i fenomenální disciplínou parkour

Měli jste až doteď dojem, že parkúr je jezdecká disciplína pro jezdce a jejich koně? Tak to jste... [více]