Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Pokračování Fifty Shades vyjde 10. února

Pokračování Fifty Shades vyjde 10. února

22. 12. 2015

Na pokračování nejúspěšnější knižní série posledních let - romanticko-erotické trilogie Padesát odstínů  od E L James - se můžete těšit už 10. února. Čtenářsky nejočekávanější kniha roku 2016, román Grey, ukáže známý příběh Padesáti odstínů šedi tentokrát očima samotného literárního idolu mnoha žen Christiana Greye. Titul vydá nakladatelství XYZ a na jeho facebookovém profilu můžete nyní soutěžit o box Fifty Shades, abyste si mohli celou sérii ještě před vydáním nového dílu připomenout.

V USA a Anglii vyšel román Grey 18. června, tedy v den, kdy má literární idol mnoha žen Christian Grey imaginární narozeniny, a postaral se o patřičné nadšení i rozruch. E L James umožnila čtenářům nahlédnout do světa Padesáti odstínů znovu, tentokrát prostřednictvím komplikovaného Christiana Greye. Autorka v knize odhalí motivace jeho chování a jednání. Díky jeho myšlenkám, touhám a tajným snům se před čtenáři odvíjí známý, ale zároveň i nový milostný příběh, který fascinoval již miliony fanoušků po celém světě.

Zprávy z redakce

16. 08. 2019

6 otázek pro Mikyho Škodu

Miky Škoda, autor knihy Můžeš (po)dělat cokoliv, v 17 letech začal cestovat na vlastní pěst a... [více]

16. 08. 2019

6 otázek pro Mikyho Škodu

V 17 letech začal cestovat na vlastní pěst a postupně projel přes 40 zemí, většinu několikrát.... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím