Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Noční předprodeje knihy Grey již 9. 2.

Noční předprodeje knihy Grey již 9. 2.

05. 02. 2016

Noční předprodej knihy Grey, nového příběhu ze série Padesát odstínů šedi, proběhne 9. února exkluzivně v Knihy Dobrovský, a to v knihkupectví Praha - Václavské náměstí 22 a Brno - Joštova.

Knihkupectví Knihy Dobrovský ve spolupráci s nakladatelstvím XYZ uspořádá noční předprodej knihy Grey autorky E. L. James. Akce se uskuteční výhradně v těchto knihkupectvích, a to v brněnské prodejně na Joštově a pražské na Václavském náměstí. Akce proběhne v obou pobočkách v úterý 9. února od 21 hodin. Pro návštěvníky jsou připraveny drobné dárky a welcome drink.

Čtenářská recenze:

Trestuhodně svůdný, nebezpečně dráždivý, dominantní a přitom tak neuvěřitelně sexy - to vše a ještě mnohem víc si vybaví ženy po celém světě, když se řekne Christian Grey. V roce 2009, kdy začala britská spisovatelka E. L. James pracovat na Padesáti odstínech, zdaleka netušila, že právě tvoří jednu z nejúspěšnějších knižních sérií všech dob a že se postava Christiana Greye záhy stane jednoznačným sex symbolem 21. století. 

Všechny nadšené čtenářky Padesáti odstínů tak jistě potěší, že v únoru do našich knihkupectví vtrhne pan Grey osobně v podobě nového románu z pera  E. L. James. Dostáváme tak jedinečnou příležitost znovu prožít smyslný příběh mezi nevinnou Anastasií Steeleovou a živočišným Christianem Greyem. Jak zmiňuje v úvodním věnování knihy Grey sama autorka: „Tuto knihu věnuji těm čtenářům, kteří o ni prosili... a prosili... a prosili.“ Pojďme se tedy podívat, zda jsme si opravdu vyprosili to, co jsme si přáli.

Celá recenze zde .

Zprávy z redakce

19. 11. 2019

První - statečné - jedinečné

Vyzpovídali jsme autorky knihy První - statečné - jedinečné Janu Renner a Silvii Vondřejcovou. Co... [více]

16. 08. 2019

6 otázek pro Mikyho Škodu

V 17 letech začal cestovat na vlastní pěst a postupně projel přes 40 zemí, většinu několikrát.... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím