Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Nezhasínejte světlo... Přichází TMA!

Nezhasínejte světlo... Přichází TMA!

07. 06. 2016

Jak byste se zachovali, kdyby vám přišel dopis od neznámé ženy, že chce spáchat sebevraždu? Rozhlasová moderátorka si myslí, že dopis obdržela omylem, dokud do rádia nezavolá muž, který jí obviní z toho, že nic nepodnikla.

A kriminalista Martin Servaz, který se zotavuje ze syndromu vyhoření v léčebně pro policisty, obdrží obálku s kartou od hotelového pokoje, v němž před rokem spáchala sebevraždu jakási umělkyně... Jak spolu souvisí tyto případy? A co se stane, když někdo převezme kontrolu nad vaším životem? A vlastně - co se skrývá ve tmě?

Po děsivém Kruhu a mrazivém Mrázu přichází další díl z bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem - TMA. Bernard Minier tentokrát odhaluje naše nejskrytější noční můry, fobie a obsese.

V napínavém příběhu čtenáře navíc zavede až na vesmírnou stanici a do prostředí vesmírných kovbojů. A přestože postava Hirtmanna prochází knihou jen v náznacích, příběh neztrácí na své dechberoucí a zároveň tíživé atmosféře. Čtenáři se opět mohou těšit také na umné proplétání dějových i časových rovin a galerii psychologicky věrohodných postav.

Zprávy z redakce

19. 11. 2019

První - statečné - jedinečné

Vyzpovídali jsme autorky knihy První - statečné - jedinečné Janu Renner a Silvii Vondřejcovou. Co... [více]

16. 08. 2019

6 otázek pro Mikyho Škodu

V 17 letech začal cestovat na vlastní pěst a postupně projel přes 40 zemí, většinu několikrát.... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím