Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Nezhasínejte světlo... Přichází TMA!

Nezhasínejte světlo... Přichází TMA!

07. 06. 2016

Jak byste se zachovali, kdyby vám přišel dopis od neznámé ženy, že chce spáchat sebevraždu? Rozhlasová moderátorka si myslí, že dopis obdržela omylem, dokud do rádia nezavolá muž, který jí obviní z toho, že nic nepodnikla.

A kriminalista Martin Servaz, který se zotavuje ze syndromu vyhoření v léčebně pro policisty, obdrží obálku s kartou od hotelového pokoje, v němž před rokem spáchala sebevraždu jakási umělkyně... Jak spolu souvisí tyto případy? A co se stane, když někdo převezme kontrolu nad vaším životem? A vlastně - co se skrývá ve tmě?

Po děsivém Kruhu a mrazivém Mrázu přichází další díl z bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem - TMA. Bernard Minier tentokrát odhaluje naše nejskrytější noční můry, fobie a obsese.

V napínavém příběhu čtenáře navíc zavede až na vesmírnou stanici a do prostředí vesmírných kovbojů. A přestože postava Hirtmanna prochází knihou jen v náznacích, příběh neztrácí na své dechberoucí a zároveň tíživé atmosféře. Čtenáři se opět mohou těšit také na umné proplétání dějových i časových rovin a galerii psychologicky věrohodných postav.

Zprávy z redakce

18. 09. 2020

Vzpomínáme na Václava Šorela

V sobotu zemřel Václav Šorel, na jehož vystřihovánkách v časopisu ABC vyrostly děti několika... [více]

14. 02. 2020

Bernard Minier vydává novou knihu

Francouzský spisovatel Bernard Minier přichází po roce s další očekávanou novinkou. [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím