Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Minna Lindgrenová a Babičky na stopě!

Minna Lindgrenová a Babičky na stopě!

25. 04. 2016

Minna Lindgrenová finská spisovatelka humoristických detektivek bude již tento pátek v Praze. Srdečně vás zveme na besedu s autorkou oblíbených knih z prostředí domova důchodců!

První díl ďábelsky zábavné a napínavé trilogie, Babičky: Mrtvý kuchař , si u nás oblíbila již celá řada čtenářů a čtenářek. Minna Lindgrenová přijede do Prahy v rámci kampaně #ReadNordic představit pokračování, druhý díl, o obyvatelích helsinského soukromého domova důchodců Podzimní háj nazvaný Babičky: Na útěku  a pokřtít nově vycházející audioknihu .

Besedy se zúčastní český překladatel Vladimír Piskoř, úryvky z knihy přečte herečka Daniela Bartáková, která propůjčila svůj hlas zmíněné audioknize. Večer zpříjemní stylové finské občerstvení a soutěž o knihy.

Beseda se koná v pátek 29. 4. 2016 od 18.30 v pražském klubu Era svět, Jungmannovo nám. 767. S autorkou se bude možné setkat také od 16.00 téhož dne na autogramiádě v pražském knihkupectví Kosmas, Perlová 3.

Finsky a česky, tlumočení zajištěno. Vstup na akci je volný.

Zprávy z redakce

19. 11. 2019

První - statečné - jedinečné

Vyzpovídali jsme autorky knihy První - statečné - jedinečné Janu Renner a Silvii Vondřejcovou. Co... [více]

16. 08. 2019

6 otázek pro Mikyho Škodu

V 17 letech začal cestovat na vlastní pěst a postupně projel přes 40 zemí, většinu několikrát.... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím