Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Křest v odstínech šedi

Křest v odstínech šedi

11. 02. 2016

V úterý 9. února jsme slavnostně pokřtili jeden z nejočekávanějších titulů letošního roku, román Grey . Vydání tohoto pokračování slavné série Padesát odstínů si rozhodně zasloužilo velkolepou oslavu. Na party do pražského klubu Venue dorazily mnohé VIP osobnosti i média. Netradičního křtu se ujala dvojice Agáta Prachařová a Bořek Slezáček. Oba se shodli, že s pomocí kladiva knihu rozhodně ještě nikdy nekřtili.

Celou akci moderovala známá tvář z TV Prima, Eva Perkausová a křest si nenechali ujít ani Kateřina Průšová, Veronika Kašáková, Gabriela Partyšová nebo manželé Hejdovi. Nekřtili jsme však jenom knihu, ale také audioknihu Grey. Nemohl proto chybět herec Martin Slaný, jehož hlasem tajemný a charismatický Christian Grey promlouvá. Svého kolegu přišla podpořit také Tereza Bebarová, která namluvila audioknihy Padesát odstínů šedi, Padesát odstínů temnoty a Padesát odstínů svobody.

Návštěvníci se během večera mohli také skutečně podívat do hlavy Christiana Greye a vyslechnout si jeho intimní příběhy, touhy a myšlenky. A to díky speciální sochařské instalaci, která byla 10. února převezena do obchodního centra Letňany. Volně přístupná napodobenina hlavy v nadživotní velikosti funguje jako interaktivní portál. Do hlavy Christiana Greye se v ní můžete podívat až do konce února.

Zprávy z redakce

19. 11. 2019

První - statečné - jedinečné

Vyzpovídali jsme autorky knihy První - statečné - jedinečné Janu Renner a Silvii Vondřejcovou. Co... [více]

16. 08. 2019

6 otázek pro Mikyho Škodu

V 17 letech začal cestovat na vlastní pěst a postupně projel přes 40 zemí, většinu několikrát.... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím