Úvod > Vydali jsme > Beletrie pro dospělé > Láska v Římě

Láska v Římě

Zábavný a podmanivý román plný lásky a ryzí romantické radosti.

Příběh tří párů a jejich milostných vztahů zasazený do kulis historických památek Říma. Román analyzuje podoby lásky v okamžiku jejího zrodu, během zralého vztahu a na jejím konci. Všechny tři osudy se na konci příběhu překvapivě spojí.

Devatenáctiletá studentka umění Alice přichází do Říma za dobrodružstvím a inspirací, než se bezstarostně usadí se svým přítelem Danielem. Existuje něco jako láska na první pohled? A jak se pozná životní láska? Meg a Alec, věčně rozhádaní manželé z Los Angeles, cestují do Říma, aby osvěžili svůj milostný život, který v průběhu let, co se stali zaneprázdněnými rodiči a úspěšnými podnikateli, poněkud skomírá. Představují groteskní hlubiny typické manželské krize. Constance a Lizzie sem jedou rozprášit popel Constancina milovaného manžela Henryho a Lizziina bratra. Ale Lizzie nezná skutečný příběh o tom, jak se Constance a Henry před několika desítkami let v Římě poznali.

Každá kapitola vás zavede na utajené místo, které v Římě můžete zkusit najít.

„Naprosto okouzlující, óda na všechna magická města na světě. Láska má mnoho tváří a Lamprell všechny zná. V každé kapitole budete objevovat tajná místa v Římě.“ Nina George, autorka knihy Levandulový pokoj (The Little Paris Bookshop)

„Rozkošná kniha, kterou prostě nedokážete odložit. Celou jsem přečetl téměř na jeden zátah. Je skvěle napsaná, úsporná, vybroušená a něžně neodbytná.“ Bookshelf Reviews blog

„Lamprellovo psaní je vážné i moudré, ale autor prokazuje také smysl pro humor. Je to svěží, čtivý román… A to mám rád.“ Waikato Times

Mark Lamprell má zkušenosti s filmem i televizí. Je spoluautorem scénáře Babe: Prasátko ve městě a napsal scénář oceňovaného snímku Moje matka Frank, který i režíroval. V roce 2014 vyšel jeho první román The Full Ridiculous (Naprosto směsné), který se kromě Austrálie prodává i v USA, Kanadě, Polsku a Izraeli. V roce 2015 byl nominován na cenu pro humoristickou literaturu „Russell Prize for Humour Writing“. Píše i knihy pro děti spolu se svou ženou Klay – například Frankie and Finn (Frankie a_Finn) nebo Otto – the True-Blue Aussie Dog (Věrný pes Otto). V češtine nyní poprvé vychází novela Láska v Římě. Mark žije v Sydney a Řím je jeho oblíbený prázdninový cíl.

[více]
  • Skladem
  • 299 Kč
Elektronickou verzi této knihy zakoupíte na www.eReading.cz
  • Informace
  • Ukázky
  • Ke stažení
  • Recenze

Informace

Autor: Mark Lamprell
Žánr: romantika, love story, čtení pro ženy
Datum vydání: 06. 02. 2017
EAN: 9788075056054
Formát: 130 x 190 mm vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Pro čtenáře od: 15 let
Jazyk: čeština
 

Ukázky

 

Ke stažení

Název souboru Typ Souboru Velikost
Ukázka.pdf  Adobe Acrobat document 229.85 KB
Obálka.jpg  Obrázek JPEG 94.67 KB
 

Recenze

K této knize není zatím žádná recenze.

Přidej recenzi

Vaše recenze bude zveřejněna až po schválení. Všechna pole formuláře jsou povinná.

 
 

Zprávy z redakce

24. 05. 2017

Držte si bránice! Je tu staříkův tajný deník...

Držte si bránice! Právě vychází Tajný deník Hendrika Groena, který se pyšní oceněním „Nejlepší... [více]

15. 05. 2017

Vlastimil Toman a setkání nad komiksy

Srdečně Vás zveme na setkání s novinářem, spisovatelem dobrodružných knih a autorem komiksů... [více]